HomeYazılarCOVID-19: Karantina altındaki dünyadan boş sokaklar

COVID-19: Karantina altındaki dünyadan boş sokaklar

COVID-19 adı verilen yeni koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasının ardından birçok ülkede sokağa çıkma yasakları ve kısıtlamalar getirildi. Virüsün yayılma hızını azaltmak için insanlara evde kalma çağrısı yapıldı. Tüm bu önlemler ise büyük şehirlerde bile sokakların boş kalmasına neden oldu. Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri derleyerek dünyanın boş sokakları hakkında bir video hazırladım. Arşiv niyetine dursun bir köşede.

-

COVID-19 adı verilen yeni koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına almasının ardından birçok ülkede sokağa çıkma yasakları ve kısıtlamalar getirildi. Virüsün yayılma hızını azaltmak için insanlara evde kalma çağrısı yapıldı. Tüm bu önlemler ise büyük şehirlerde bile sokakların boş kalmasına neden oldu.

Sosyal medyada paylaşılan görüntüleri derleyerek dünyanın boş sokakları hakkında bir video hazırladım. Arşiv niyetine dursun bir köşede.

Anıl Karaca
Anıl Karacahttps://anilkaraca.com
Çanakkale'de doğdu, İzmir'de yaşıyor. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu. Kadir Has Üniversitesi Yeni Medya bölümünde yüksek lisansını tamamladı. Yeni medya, veri gazeteciliği ve video muhabirliği ile ilgileniyor.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here